KURZ KORČUĽOVANIA PDF Tlačiť E-mail
 

Dňa 8 – 14.12.2016 sa 19 detí z predškolských tried zúčastnilo kurzu korčuľovania. Kurz sa uskutočnil v Bratislave na zimnom štadióne  V. Dzurilu, Ružinov. Organizátorom kurzu  bol HEČKO- ŠK TEMPO s.r.o.. Deti každý deň v tomto týždni navštevovali zimný štadión. Pod vedením skúsených inštruktorov získavali hravou formou zručnosti týkajúce sa tohto zimného športu. Podstatou bolo  udržať sa na nohách a ako sa ľudovo povie ,, nevoňať ľad.“ Deti boli úžasné. Neodrádzali  ich časté pády, s radosťou skúšali techniky, ktoré im boli názornými ukážkami predvedené. Už po prvých dvoch hodinách  deti vedeli stáť na ľade v korčuliach a presunúť sa na druhú stranu ľadovej plochy. Na konci kurzu si deti odniesli okrem nadobudnutých zručností aj medailu za statočnosť, vytrvalosť, odvahu. Samozrejme nechýbal diplom, sladká aj vecná odmena. S organizáciou Hečko máme doposiaľ veľmi dobré skúsenosti. Absolvovali sme pod jeho záštitou aj kurz lyžovania, ktorý však tento šk. rok neotvára. Na osobu p. Hečka  stačí pár slov, ktoré vystihujú jeho charakter.  Je to  priamy, seriózny, diplomatický pán, ktorý vie čo robí a  všetko má pod kontrolou . Svojou prácou sa snaží o to, aby deti aj v tejto dobe počítačových a technologických softvérov, ktorými sú obklopené a pohltené,  pohyb vyhľadávali  a predovšetkým mali  z pohybu radosť. Veľmi vydarená akcia. Svedčí o tom aj priložená fotodokumentácia.


 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:37
Včera:84
Tento mesiac:1234
Minulý mesiac:2915
Celkom:198863