Sovičky piekli medovníky PDF Tlačiť E-mail
 

Keďže sa blížia Vianoce, tak ako naše mamičky, aj my sme sa pustili do pečenia medovníkov. Každý rok sa na túto činnosť deti tešia, lebo vedia, že sú predzvesťou Vianoc. Porozprávali sme si o prichádzajúcich sviatkoch i o pečení medovníkov. Mohli sme sa teda pustiť do práce. Cesto sme vyvaľkali a s radosťou vykrajovali medovníčky – anjelikov, stromčeky, hviezdičky, zvončeky.....Aj tety kuchárky nám pomohli a do zlata  ich upiekli. Vôňa škorice, klinčekov, badiánu sa niesla po celej  škôlke. Upečené medovníky sme na koniec vyzdobili snehovou polevou. Všetky deti ich vyrábali s veľkou láskou a vložili do nich kus svojho srdiečka, lebo vedeli, že ich darujú svojim najbližším v deň  vianočnej besiedky.

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:37
Včera:84
Tento mesiac:1234
Minulý mesiac:2915
Celkom:198863