Besiedka v triede včielok PDF Tlačiť E-mail
 
Advent, advent štyri sviece... tak začína verš jednej básne. Keď sa rozhorela na adventnom venci druhá sviečka, deti z triedy včielok potešili svojich rodičov, starých rodičov na vianočnej besiedke, ktorá sa konala na deň Mikuláša dňa 6.12.2016. Čarovnú atmosféru tohto dňa spestrili deti, ktoré sa premenili na malých Mikulášov a predviedli, čo sa naučili. Ducha Vianoc bolo cítiť v celej triede. Deti boli úžasné a tak všetko to, čo sa naučili, hrdo ukázali. Svoje pripravené darčeky v podobe básní, piesní, tančekov zúčastneným odhaľovali postupne. Veď aký krajší darček môžete dostať od svojich detí? Dojatí boli nielen rodičia, starí rodičia, ale dokonca aj samotné pani učiteľky J

Ďakujeme za účasť na našom vianočnom predstavení a želáme všetkým krásne a požehnané vianočné sviatky!  
 

                                                                                                                                                                             p. učiteľky  Saška a Danka

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:37
Včera:84
Tento mesiac:1234
Minulý mesiac:2915
Celkom:198863