Divadlo Alkana PDF Tlačiť E-mail
 Dňa 9. novembra 2016 sa štyri triedy detí (mravčekovia, sovičky, žabky a kuriatka) vybrali do divadla Alkana v Bratislave na muzikálové predstavenie Pipi dlhá pančucha. Deti sa na tento deň tešili celý týždeň. Veď nie je nič lepšie ako ísť  autobusom do Bratislavy. Áno, batôžky si pobalili a nechýbala im v nich ani sladkosť. Len čo sa deti usadili v autobuse a  zapli si pásy,  už boli hladné a smädné. Hoci sme štartovali hneď po desiatej. Však viete, tá sladkosť v batôžku lákala. Do Dúbravky sme dorazili v predstihu, usadili sme sa a deti boli plné očakávania. Tešili sa na predstavenie. Na pódium najskôr vystúpila riaditeľka divadla, ktorá deti privítala. A mohlo "to" začať. Detskú pozornosť upútali vystupujúce deti tancom a spevom. Veď o tom muzikál je.  Na záver sme ich všetci odmenili silným spoločným potleskom. Po vystúpení konečne nadišla najočakávanejšia chvíľka - rozbalenie sladkostí. Hurááá. Do škôlky sme sa vrátili unavení - deti z vystúpenia a pani učiteľky z neustáleho rátania detí. A čo sa deťom páčilo najviac? Vraj tá pančucha. 
 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:39
Včera:84
Tento mesiac:1236
Minulý mesiac:2915
Celkom:198865