21. október - Jablkový deň PDF Tlačiť E-mail
 
Tak ako to už je na našej materskej škole zvykom, aj tento rok sme oslávili v piatok 21. októbra Deň jabĺk. Pred tromi rokmi sme túto akciu organizovali po prvý raz a keďže sa tento deň zapáčil nielen deťom, nám učiteľkám ale  veľa dobrých ohlasov prichádzalo k nám od vás rodičov a starých rodičov, tak jablkový deň sa stáva pomaly zvykom v našej MŠ. Opäť sme sa tešíli z veľkej spolupráce zo strany rodičov. Deti doma spolu s mamičkami, babkami napiekli rôzne koláče z jabĺk, priniesli mnoho dobrých jablkových dobrôt, dokonca aj jablkové chipsy, či tradičné východniarske závarané dule. Boli aj také deti, ktoré priniesli z jabĺk niečo vyrobené. Našli by sa u nás ježkovia, či aj jablkové poháre plnené hroznom. Niektoré deti dokonca piekli aj s pani učiteľkou na triede. Iné si prečítali o jabĺčku rozprávku, tvorili rôzne jabĺká z papiera, z niektorých aj červíky vyliezali (samozrejme tiež len papierové). Celý deň sa niesol v duchu "jabĺk". A to najdôležitejšie? Všetky deti sa veľmi tešili na veľkú hostinu. Mňam!
Veľké ĎAKUJEM patrí Vám rodičia, babky, dedkovia, všetkým, ktorí sa s láskou a ochotou zapojili do tejto akcie. Fotky z tohto dňa ako aj z iných akcií vždy nájdete v našej fotogalérii.

                                       

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:37
Včera:84
Tento mesiac:1234
Minulý mesiac:2915
Celkom:198863