Akcie PDF Tlačiť E-mail

 

September:

  1. Divadelné predstavenie
  2. Hry a zábavné činnosti na školskom dvore – zoznamovanie sa s novými deťmi
  3. Fotografovanie
  4. Poznávacie vychádzky do okolia

 

Október:

  1. Divadelné predstavenie
  2. Zahájenie krúžkovej činnosti
  3. Svetový deň jablka – 21.10
  4. Vystúpenie v domove dôchodcov
  5. Týždeň zdravia – „Mravček spoznáva ovocie a zeleninu /svetový deň zdravej výživy
  6. Vychádzka „O lese a jeho tajomstvách“
  7. Deň tekvíc, tvorenie svetlonosa

 

 

November:

1.      Jesenná reťaz priateľstva

2.      Divadelné predstavenie

3.      Deň materských škôl na Slovensku - 4. november

4.      Zdravé zúbky

 

December:

1.      Mikuláš v MŠ

2.      Divadlo

3.      Vianočné tvorenie

4.      My sme malí koledníci

5.      Besiedka pre rodičov

 

 

 

Január:

1. Postavíme snehuliaka aj sa pri tom zahráme

2. Návšteva prvákov v ZŠ

3. Zimné hry na školskom dvore

4. Bábkové predstavenie

5. „Čo skrývajú stopy v snehu“ – vychádzka do lesa

6. Korčuľovanie – výcvik korčuľovania

7. Lyžovanie – výcvik lyžovania

 

Február:

1 .Výroba karnevalovej masky

2. Fašiangy - Karneval

3. Mám básničku na jazýčku, triedne a školské  kolo

4. Divadelné predstavenie

5. Farebné dni

6. Prvá pomoc

 

Marec:

  1. Moja obľúbená rozprávka- týždeň rozprávky v MŠ
  2. Rozprávková noc v MŠ
  3. Olympiáda Logico – predškoláci
  4. Deň vody 22.3
  5. Beseda s poľovníkom
  6. Vynášanie Moreny

 

Apríl:

1.      Deň vtákov

2.      Pomáhať a chrániť – spolupráca s Políciou 

3.      Deň narcisov- 15. apríl – výroba kvetov

4.      Deň Zeme  22. Apríl – Ekodeň

5.      Divadelné predstavenie

6.      Triedne kolá – Sláviček

7.      Deň tulipánov

8.      29.4. Deň spevu a tanca

Máj:

  1. Deň matiek triedne besiedky, výstava detských výtvarných prác – Moja mama“
  2. Predplavecký výcvik
  3. Záhorácky sláviček – okresné kolo
  4. Deň mlieka v MŠ - 17.5.
  5. Škôlka varenia (+ Deň piknikov)
  6. Záchranári v MŠ
  7. Beh zdravia

 

Jún:

  1. Deň detí  - športový deň
  2. Okresná športová olympiáda
  3. Škola v prírode
  4. Deň otcov – spoločná opekačka s poľovníkmi
  5. Rozlúčka s predškolákmi – Akadémia – vystúpenie
  6. Turistická vychádzka k studničke – predškoláci
  7. Predplavecký výcvik
  8. Koncoročné výlety
 

Meniny

Dnes je:
Streda, 20. September 2017

Dnes má meniny:
Ľuboslava
Zajtra má meniny:
Matúš

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:42
Včera:70
Tento mesiac:1968
Minulý mesiac:3057
Celkom:166568